Místní skupiny‎ > ‎Brno‎ > ‎Co se děje v Brně‎ > ‎

Výletní zářijové setkání brněnské skupiny Logosu ~ 9. a 10. IX. 2017

přidáno: 7. 9. 2017 12:17, autor: Logos, LGBTQ věřící   [ aktualizováno 7. 9. 2017 12:18 ]
Výletní zářijové setkání brněnské skupiny Logosu se uskuteční v Ivančicích při příležitosti Dnů evropského kulturního dědictví 9. a 10. září 2017.


http://www.historickasidla.cz/redakce/index.php?dr=2133&xuser=&lanG=cs


Silůvecký evangelický sbor společně s adventisty a kulturní komisí města Ivančice se zde bude podílet na prezentaci památek po staré Jednotě bratrské.

Doporučujeme při této příležitosti navštívit i další památky a doprovodné akce v Ivančicích. V sobotu bude v 9.00 - 17.00 probíhat hra nejen pro děti, která má motivovat k návštěvě sedmi míst v Ivančicích, kde je připraven hravou formou krátký zajímavý výklad k místní historii.

Nenechte si také ujít sobotní koncert v katolickém kostele, který je pěkným výsledkem místního ekumenického setkávání posledních let... a samozřejmě nedělní venkovní bohoslužbu Ve Sboru:)

Celý program je zde:
http://kic-ivancice.webnode.cz/kalendar-akci/program-kic-ivancice/

Na členy a přátele Logosu bude v sobotu (9.00 - 17.00) Ve Sboru čekat výklad o Jednotě bratrské a Janu Blahoslavovi. Farářka Martina Kadlecová zde bude přítomná (víceméně:) v sobotu i v neděli (9.00 - 17.00), až do zakončení programu nedělní venkovní bohoslužbou v 16.30, při které bude kázat. Po skončení programu v sobotu a v neděli a po uklizení místa by bylo příjemné jít společně ještě posedět do pizzerie Ve Sboru.

Doprava vlakem z Brna do Ivančic funguje dobře. Vřele doporučuje Aleš a srdečně zve Martina:)
Comments