U školské zahrady 1, Praha Kobylisy

OSTRAVA

Milé kamarádky, milí kamarádi,
v pondělí 10. 6. 2024 vyrážíme do ostravského Minikina na oceňovaný LGBT film Ohňostroje. Začátek v 19:30. My dorazíme asi až na poslední chvíli, tak určitě kupte lístky už předem a nečekejte na nás. :) Po filmu můžeme když tak ještě posedět.
Více informací o filmu na...

Milé přítelkyně, milí přátelé, v posledních jarních dnech vás srdečně zveme na setkání ostravského společenství Logos, a to v tradičním čase na tradičním místě, tedy v pátek 31. 5. 2024, v 19 hodin, na faře Českobratrské církve evangelické v Ostravě (za Kristovým kostelem na Husově ulici, zastávka Husův sad). Sraz před kostelem. Jistě bude...

Magda Šlahařová nás všechny srdečně zve na vernisáž výstavy svého cyklu obrazů s názvem Miluj bližního svého, a to na středu 29. 5. 2024 v 19 hodin v evangelickém Kristově kostele v Ostravě (Husovo náměstí, zastávka Husův sad).

Milé kamarádky, milí kamarádi,
v právě probíhajícím Velikonočním oktávu přejeme radostné prožívání Kristova vzkříšení, poselství o vítězství života nad smrtí, vítězství Božího milosrdenství nad spoutaností hříchem. Aleluja!
Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že vzhledem ke slavení velikonočních dnů nejen že nebylo v poslední březnový pátek...

S velkým předstihem si Vás dovolujeme pozvat na setkání společenství Logos v Ostravě, které se uskuteční v pátek 8. 3. 2024 v 19:00 hodin na faře Českobratrské církve evangelické, zastávka Husův sad.

U Školské zahrady 1264/1, Praha Kobylisy
Všechna práva vyhrazena 2024