Místní skupiny‎ > ‎Brno‎ > ‎Co se děje v Brně‎ > ‎

Adventní setkání v Brně ~ neděle 11. XII. 2016 v Betlémském kostele

přidáno: 6. 12. 2016 5:43, autor: Logos, LGBTQ věřící   [ aktualizováno 10. 12. 2016 0:17 ]
Advent je dobou přípravy na Vánoce. Toto označení pochází z latin­ského slova „adventus“, což znamená příchod. V době adventní očekáváme příchod, narození Spasitele. V tichosti a klidu se připravujeme na Vánoce.
Podobně jako v minulém roce se setkáme mimořádně v Betlémském kostele ČCE na Pellicově ulici v Brně. Bohoslužbu v ekumenickém duchu povedou farářka ČCE Martina Kadlecová a katolický kněz Jan Hanák.

POZOR! Setkání se uskuteční už od 14:00 po jeho skončení, cca v 15:30 se půjdeme zahřát na "vánoční trhy" na náměstí Svobody.Na adventní logosí bohoslužbu s malým dárkem...
Pokud se vám nápad líbí, zabalte s sebou v neděli 11. 12. 2016 na adventní bohoslužbu na Pellicově nějaký dárek...schválně ho kvůli tomu ale nekupujte, spíš zabalte a přineste něco, co už doma máte, ale
nepotřebujete to, nepoužíváte to, nehodí se vám to, ALE MYSLÍTE SI, že někomu druhému by se to hodit mohlo, nebo by to dokonce někomu mohlo i udělat radost.
Další možnost je zabalit dárek vlastní výroby...ale to už je docela výzva:) Můžete přinést dárky i dva, aby jsme měli dárků víc, i pro ty, co jim uniklo, že budou dárky. Dárky se pak očíslují, a každý si vylosuje jeden. Případně se pak můžou dárky i vyměňovat.
Comments