Kontaktujte nás

Rádi se s vámi setkáme osobně před naším setkání, pokusíme se odpovědět na vaše otázky, poskytneme další kontakty.






Zeptej se










    




Kontaktní osoby

Veronika Dočkalová
, předsedkyně
logos@logoscr.cz, veronika@logoscr.cz 
+420 733 254 461






Radek Šoustal, místopředseda
ostrava@logoscr.cz

+420 608 247 760











Stanislav Kostiha, Logos Praha
praha@logoscr.cz
+420 777 747 262




Logos Brno
brno@logoscr.cz

Svatava Havlíčková, Logos Hradec Králové
hradec@logoscr.cz 
+420 737 920 616

Radek Šoustal, Logos Ostrava
ostrava@logoscr.cz
+420 608 247 760


Adresa

Logos Česká republika 
U Školské zahrady 1
Praha 8 – Kobylisy 182 00


Facebook

https://www.facebook.com/LogosCR