POTŘEBUJETE PODPOŘIT? ~

Nevíte kudy kam, čí jste a kam patříte? Nejste si jistí ve věcech víry nebo sexuality? Bojíte se coming-outu nebo nepřijetí okolí? Rádi vám s tím pomůžeme!

https://www.sbarvouven.cz/
Logos spolupracuje s dalšími LGBT organizacemi na provozu online peer mentoringové poradny sbarvouven.cz. Mezi mentory a mentorkami jsou také členové a členky našeho sdružení. Napište například Svatavě, Miloslavovi, Adamovi anebo Vaškovi. Rádi vám poradí v čemkoliv, co vás trápí.
PODPORUJEME ~

Jsme fér ~

Registrují se auta, lidé se berou.

Vážíme si hodnot manželství a všech, kdo jsou ochotní vstoupit do trvalého závazku. Myslíme si, že manželství je o ochotě pečovat, dávat se a vytvářet domov pro druhé, ať už to jsou děti, příbuzní nebo kamarádi. Nevidíme žádný rozdíl mezi láskou, kterou k sobě chovají muž a žena, a láskou, kterou k sobě chovají dvě ženy nebo dva muži. Proto si myslíme, že manželství má být pro všechny.

Jsme součástí Koalice za manželství spolu s organizacemi Prague Pride, Proud, Mezipatra a Amnesty International. Podílíme se na kampani Jsme fér sběrem podpisů pro petici a organizováním lokálních akcí sloužících ke zviditelnění tématu manželství pro všechny.PODPOŘTE NÁS ~

Podpořit nás můžete několika způsoby: Přijďte na naše setkání nebo dejte o Logosu vědět kamarádovi či kamarádce – protože jsme především společenství. Můžete sdílet naše články na Facebooku. Budeme určitě rádi za finanční příspěvek. Potěší nás, když se stanete také členem Logosu, neboť jsme oficiálně registrováni jako zapsaný spolek. A kromě mnoha jiných dalších nápadů, jak nám nabídnout pomoc, se za nás můžete též pomodlit…

Oceníme, pokud činnost Logosu podpoříte finančně. Na našich pravidelných setkáních probíhají sbírky. Přispět ale můžete i rovnou na účet 2200360659 / 2010. Např. více prostředků stojí zvaní zajímavých zahraničních hostů na program Prague Pride.

Staňte se členem ~

Účast na akcích Logosu není podmíněna členstvím v našem sdružení. Přesto vaše členství vítáme jako vyjádření podpory činnosti Logosu. Navíc nemáme žádné členské příspěvky.

Přihlásit se můžete vyplněním tohoto formuláře, nebo nám přihlášku pošlete na logos@logoscr.cz. Seznamte se také se Stanovami Logos Česká republika, z.s.