Duchovní víkend v Brně na konci října

přidáno: 1. 10. 2019 16:49, autor: Logos, LGBTQ věřící   [ aktualizováno 31. 8. 2020 14:16 ]
Milé kamarádky,

zveme vás na již 3. Duchovní setkání Ženské skupiny, které se uskuteční 25.–27.10. v Brně. Pro ženy, které s námi ještě na Duchovním víkendu nebyly, pár informací: Setkáváme se, abychom společně strávily čas a mohly sdílet své životní příběhy, ve svobodě, bez obavy, že nás bude někdo posuzovat a hodnotit. Setkáme se u jídla, čtení Bible, modlitby, bohoslužby, můžeme jít na procházku, povídat si. Na minulém setkání jsme tvořily z hlíny, bylo povídání o našich představách ideální podoby církve a myslím, že společné večery u vína patřily také k těm nezapomenutelným zážitkům. Přesné místo našeho setkání bude známo pouze ženám, které se budou účastnit. Vaše i naše soukromí je pro nás důležité. Tedy s platbou prosím napište i mail Logosu, abyste se mohly dozvědět další informace.

Abychom se mohly setkat a užít si pěkné společné chvíle, je potřeba uhradit pobyt v předstihu podle požadavků ubytovatele. V praxi to znamená, že do 20.9. je třeba uhradit platbu za celý pobyt, která činí 900 Kč na osobu. Částka zahrnuje 2x 350 Kč za nocleh a 200 Kč za pronájem společných prostor, které jsou pro nás nezbytné. O částku 200 Kč za pronájem sálu bychom poprosily i ženy, které nebudou ubytované, ale budou se účastnit. Pokoje jsou dvoulůžkové. Rezervace termínu je podmíněna platbou dopředu, protože se jedná o skupinu osob a s tím pak souvisí i menší částka za pronájem společných prostor. Pokud se nepřihlásí nejméně 12 žen, které by byly na penzionu ubytované, naše setkání se nebude moct uskutečnit, proto by bylo dobré, abyste napsaly a zaplatily včas, daly vědět, že máte zájem. Částka nezahrnuje stravu, snídaně a večeře si zajistíme samy z vlastních zdrojů, na oběd chodíme do restaurace. Pejsek může být, ale nemůže chodit do sálu, pouze na terasu, nebo být na pokoji a částka za den je 100 Kč.

Přesný program se připravuje, budete včas informovány a vaše podněty jsou vítány! Pokud se nepřihlásí dostatečný počet žen, záloha vám bude vrácena. Zálohu, prosím, zašlete do 20.9. na účet Logosu 2200360659/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte text „duchovní víkend ženy“.

Děkujeme a těšíme se na viděnou!

Lucie, Johana a Helena
Comments