Logos ~ Ženská svépomocná skupina

Po dlouhém uvažování jsme se rozhodli vyjít vstříc ženám, pro které veřejná platforma Logosu není tím pravým místem, kde se mohou cítit plně pochopeny a v bezpečí.

Proto od března roku 2018 začínáme se schůzkami neveřejné ženské skupiny. Tato skupina je určena hlavně těm dívkám a ženám, které se kvůli strachu z coming outu ve své rodině a církvi cítí izolované a touží po prostoru bezpečného sdílení.

Skupina může být nápomocná i v otázkách prožívání víry a sexuality, objevování vlastní identity nebo hledání vhodného společenství, které LGBT+ ženy přijme a vyslechne bez odsudků.

Níže naleznete celá pravidla pro tuto skupinu.

Kdy a kde se scházíme

Pořádáme přibližně jednou za čtvrt roku víkendová setkání v různých koutech republiky.

Nové zájemkyně, pozvánky můžete dostávat také mailem, pokud napíšete na náš mail logos@logoscr.cz.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace prosím napište na adresu logos@logoscr.cz.  • Duchovní víkend v dubnu 2020 Milé ženy, ráda bych vás pozvala na jarní víkend ženské skupiny Logosu, který nabídne prostor pro odpočinek, sdílení spirituality a načerpání nové energie v přírodě. Tentokrát totiž nepojedeme do shonu ...
    Přidáno v 31. 8. 2020 14:17, autor: Logos, LGBTQ věřící
  • Setkávání skupiny Skupina se bude scházet přibližně jednou za čtvrt roku na víkendových výjezdech v různých koutech republiky. Nové zájemkyně, o pozvánky a další informace si napište na mail Logosu. 
    Přidáno v 31. 8. 2020 14:16, autor: Logos, LGBTQ věřící
Zobrazení příspěvků 1 - 2 z 14 Zobrazit více »