Logos ~ Ženská svépomocná skupina

Po dlouhém uvažování jsme se rozhodli vyjít vstříc ženám, pro které veřejná platforma Logosu není tím pravým místem, kde se mohou cítit plně pochopeny a v bezpečí.

Proto od března roku 2018 začínáme se schůzkami neveřejné ženské skupiny. Tato skupina je určena hlavně těm dívkám a ženám, které se kvůli strachu z coming outu ve své rodině a církvi cítí izolované a touží po prostoru bezpečného sdílení.

Skupina může být nápomocná i v otázkách prožívání víry a sexuality, objevování vlastní identity nebo hledání vhodného společenství, které LGBT+ ženy přijme a vyslechne bez odsudků.

Níže naleznete celá pravidla pro tuto skupinu.

Kdy a kde se scházíme

Schůzky skupiny se konají každý měsíc, ideálně každou třetí neděli v měsíci, vždy 2x za sebou v Praze a třetí setkání je výjezdní. Setkání v Praze trvají od 15.00 do 17.30, mimopražská setkání budou časově limitována podle lokality setkání a prostorových možností. Ideálně ale budou delší, například na celý den s možností přespání.

O místu setkání vědí jen ti, kdo na skupinu už chodí. Nové zájemkyně napište na mail veronika@logoscr.cz, abyste se adresu dozvěděly.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace o lokalitě prosím napište e-mail na adresu veronika@logoscr.cz, ve které deklarujete svůj zájem.

Veronika


  • Druhé setkání ženské skupiny Milé ženy a dívky, naše další setkání se uskuteční dle domluvy 22. 4. od 15.00 do 18.00. Pokud ještě nejste členkou naší skupiny, napište na veronika@logoscr.cz ...
    Přidáno v 13. 4. 2018 7:38, autor: Logos, gay křesťané
  • Neveřejná ženská skupina Logosu poprvé 18. 3. 2018 Milé ženy a dívky, členky a fanynky Logosu, po dlouhém uvažování jsme se rozhodli, že chceme vyjít vstříc ženám, pro které veřejná platforma Logosu není tím pravým místem, ve kterém ...
    Přidáno v 2. 4. 2018 16:49, autor: Logos, gay křesťané
Zobrazení příspěvků 1 - 2 z 2 Zobrazit více »