Logos ~ Ženská svépomocná skupina

Po dlouhém uvažování jsme se rozhodli vyjít vstříc ženám, pro které veřejná platforma Logosu není tím pravým místem, kde se mohou cítit plně pochopeny a v bezpečí.

Proto od března roku 2018 začínáme se schůzkami neveřejné ženské skupiny. Tato skupina je určena hlavně těm dívkám a ženám, které se kvůli strachu z coming outu ve své rodině a církvi cítí izolované a touží po prostoru bezpečného sdílení.

Skupina může být nápomocná i v otázkách prožívání víry a sexuality, objevování vlastní identity nebo hledání vhodného společenství, které LGBT+ ženy přijme a vyslechne bez odsudků.

Níže naleznete celá pravidla pro tuto skupinu.

Kdy a kde se scházíme

Pořádáme přibližně jednou za čtvrt roku víkendová setkání v různých koutech republiky.

Nové zájemkyně, pozvánky můžete dostávat také mailem, pokud napíšete Veronice na veronika@logoscr.cz.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace prosím napište e-mail na adresu veronika@logoscr.cz.

Veronika


  • Duchovní víkend v Brně na konci října Milé kamarádky, zveme vás na již 3. Duchovní setkání Ženské skupiny, které se uskuteční 25.–27.10. v Brně. Pro ženy, které s námi ještě na Duchovním víkendu nebyly, pár ...
    Přidáno v 12. 11. 2019 4:01, autor: Logos, gay křesťané
  • Setkávání skupiny Skupina se bude scházet přibližně jednou za čtvrt roku na víkendových výjezdech v různých koutech republiky. Nové zájemkyně, o pozvánky a další informace si napište Veronice na veronika@logoscr.cz
    Přidáno v 12. 11. 2019 4:02, autor: Logos, gay křesťané
Zobrazení příspěvků 1 - 2 z 13 Zobrazit více »