Logos ~ Ženská svépomocná skupina

Po dlouhém uvažování jsme se rozhodli vyjít vstříc ženám, pro které veřejná platforma Logosu není tím pravým místem, kde se mohou cítit plně pochopeny a v bezpečí.

Proto od března roku 2018 začínáme se schůzkami neveřejné ženské skupiny. Tato skupina je určena hlavně těm dívkám a ženám, které se kvůli strachu z coming outu ve své rodině a církvi cítí izolované a touží po prostoru bezpečného sdílení.

Skupina může být nápomocná i v otázkách prožívání víry a sexuality, objevování vlastní identity nebo hledání vhodného společenství, které LGBT+ ženy přijme a vyslechne bez odsudků.

Níže naleznete celá pravidla pro tuto skupinu.

Kdy a kde se scházíme

Schůzky skupiny se konají každou třetí středu v měsíci od 18.00 v Praze.

Pořádáme také víkendová setkání v různých koutech republiky. 

O místu setkání vědí jen ti, kdo na skupinu už chodí. Nové zájemkyně napište na mail veronika@logoscr.cz, abyste se adresu dozvěděly.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace o lokalitě prosím napište e-mail na adresu veronika@logoscr.cz, ve které deklarujete svůj zájem.

Veronika


  • Termíny setkávání Schůzky naší neveřejné ženské skupiny se konají pravidelně každou třetí středu v měsíci od 18.00 v Praze. O místu setkání vědí jen ti, kdo na skupinu už chodí. Nové ...
    Přidáno v 1. 4. 2019 8:42, autor: Logos, gay křesťané
  • Víkendovka v Brně poslední víkend v dubnu Po velkém úspěchu poslední víkendovky připravujeme další víkend v Brně, tentokrát v termínu pátek 26. dubna až neděle 28. dubna. Udělejte si tedy místo v diáři. :) Jako obvykle pište pro ...
    Přidáno v 8. 3. 2019 12:03, autor: Logos, gay křesťané
Zobrazení příspěvků 1 - 2 z 11 Zobrazit více »