Logos ~ Trans* svépomocná skupina

Po úspěchu neveřejné ženské skupinky, která se v rámci Logosu začala setkávat na jaře, máme to potěšení v září 2018 přidat také neveřejnou skupinu pro trans, nebinární a intersex lidi.

Abychom mohly*i svou identitu a víru sdílet opravdu bezpečně, bude místo setkání známo jen účastníkům. Chceme nabídnout prostor, kde můžete být tím, kým skutečně jste. A protože počítáme, že účastníci budou v různých fázích coming outu, platí pravidlo, že členky a členové skupiny nezveřejňují jména ostatních. Otevřeni jsme všem vyznáním a spiritualitám.

Detailní pravidla jsou stejná jako u ženské skupiny.


Kdy a kde se scházíme

Schůzky skupiny se konají každé druhé úterý v měsíci od 18.00.

O místu setkání vědí jen ti, kdo na skupinu už chodí. Napište Veronice na mail veronika@logoscr.cz, abyste se adresu dozvěděly*i.
  • Další setkání 28.10. od 15.00 Příští setkání trans* skupiny se uskuteční v neděli 28. 10. od 15.00. Pokud chcete přijít, napište Veronice na adresu veronika@logoscr.cz. Nevíte, co od toho čekat? Přečtěte si ...
    Přidáno v 14. 10. 2018 16:22, autor: Logos, gay křesťané
  • První setkání 30.9. od 15 hod. Po úspěchu neveřejné ženské skupinky, která se v rámci Logosu začala setkávat na jaře, máme to potěšení v září přidat také neveřejnou skupinu pro trans, nebinární a intersex lidi. Abychom ...
    Přidáno v 21. 8. 2018 11:07, autor: Logos, gay křesťané
Zobrazení příspěvků 1 - 2 z 2 Zobrazit více »