Místní skupiny‎ > ‎Praha‎ > ‎Co se děje v Praze‎ > ‎

Mezisetkání ve středu 13. 7. od 17 hod. v Kuželně

přidáno: 9. 7. 2022 13:12, autor: Logos, LGBTQ věřící
Přátelé,
k létu už tradičně patří naše setkání v Kuželně. Dokonce nebylo třeba od loňska ani měnit pozvánku, včetně data a času. :) Takže si napište a hlavně doražte ve středu 13.7. od 17. hodiny do našeho letního útočiště.

Venkovní terasa snad umožní účast každému, kdo by si přál. Ve středu by mělo být teplo, ale kdyby chtělo i pršet, tak terasa je dobře kryta.

Kdo podnik znáte, tak víte, že kouzlo spočívá spíš v atmosféře místa než v šíři služeb. Tedy výběr jak piva, tak jídla bude překvapením. :) Ale nabídku ve stylu utopenec, klobása, sekaná a možná i více očekávat můžete.

Opět popis netriviální cesty: Kdo jste ještě nebyli, tak se dobře podívejte na odkazu výše, kde je ulice Horská, špatně se to napoprvé hledá. Jít můžete z Albertova po schodech nahoru, případně za Karlovem po schodech dolů. Při cestě ze shora se nenechte nalákat či vylekat šosáckou restaurací Bastion, ale sejděte ještě trochu níže, vstupte do branky a najdete podnik s gauči na terase. Pro jistotu dávám číslo 606494950, kdybyste moc bloudili. (Foto na Mapách není Kuželna, ale schody z Albertova.)

Těší se Marek a JirkaComments