Místní skupiny‎ > ‎Praha‎ > ‎Co se děje v Praze‎ > ‎

Duchovní obnova 10.–12.6. v Zásmukách

přidáno: 1. 6. 2022 15:10, autor: Logos, LGBTQ věřící   [ aktualizováno 1. 6. 2022 15:22 ]
Milé sestry a milí bratři, všichni přátelé a příznivci,

léto klepe na dveře, ale ještě než žár slunce naplno udeří, nabízíme možnost navštívit místo vhodné pro duchovního zklidnění, soustředění, možná dokonce i prostor, ve kterém ze stínu staletých zdí zavane chladnější proud vzduchu prosycený vůní historie a nevšednosti.

Stručně a jasně: je čas přihlásit se na duchovní obnovu Logosu, která se letos uskuteční od pátku 10. června (příjezd od 18.00 hodin, společný program od 20.00) do neděle 12. června (odjezd po 12.00) ve starém františkánském klášteře v Zásmukách.

Přespání bude zajištěno ve vlastním spacáku. Pokojů i postelí je dostatek, aby každý mohl mít osobního prostor podle potřeby. Cena ubytování za dvě noci je 300 Kč. Vařit si budeme společně, náklady rozpočítáme a dáme vědět přihlášeným, kolik bude potřeba přispět.

Program obnovy je sestavený tak, abychom spolu strávili dva večery, zkuste si proto udělat čas na celý víkend. Závaznou přihlášku prosím zašlete jako na logos@logoscr.cz do pondělí 6. června, abychom dokázali rozumně naplánovat zejména vaření. Přihlášení účastníci dostanou přesný program, instrukce ohledně dopravy, ubytování a společného vaření.

Pokud někdo budete chtít přispět k programu nebo budete mít jakýkoliv nápad, napište!

Za organizátory se těší na viděnou,
Jirka
Comments