Pozvánka na setkání v pátek 30.11.

přidáno: 26. 11. 2018 10:07, autor: Logos, LGBTQ věřící
Milé a milí,

s blížícím se posledním pátkem v měsíci si Vás na prahu adventu dovolujeme pozvat na setkání ostravského společenství LOGOS ČR. Tentokrát nás v pátek 30. 11. 2018 v 19 hodin přivítá bratr farář Pavel v prostorách fary sboru Českobratrské církve evangelické v centru Ostravy u Husova sadu. Sraz jako vždy v 19 hodin před červeným kostelem, případně pro opozdilce přímo na faře za kostelem. :) Lze předpokládat, že ani tentokráte nebudou chybět písničky, vlídné slovo a adventní povzbuzení.

Dovolujeme si Vás též s jistým předstihem pozvat na předvánoční besídku, která se nebude konat v betlémské stáji, ale přímo u nás doma, v Koblově, na adrese Starokoblovská 457/2a, a to v pátek 21. 12. 2018 od 18 hodin. Budeme rádi, když dorazíte a společně tak završíme předvánoční čas. Pokud přinesete něco málo na ochutnání ze svých slaných či sladkých vánočních (či jiných) dobrot, nebude to jistě na škodu. A pokud dáte předem vědět, zda dorazíte, budete to též skvělé – alespoň získáme přehled, na koho ještě čekat, případně kolik židlí máme zapůjčit od sousedů. :)

Zatím přejeme všem poklidný vstup do adventu a pokud možno co nejbezpečnější proklouznutí všemi předvánočními stresovými nástrahami.

Těšíme se na vás.

Luky a Radek :)
Comments