Pozvánka na setkání 26.1.2018

přidáno: 19. 1. 2018 8:17, autor: Logos, LGBTQ věřící   [ aktualizováno 19. 1. 2018 8:17 ]
Milí přátelé,

vše dobré do nového roku, hojnost Božího požehnání, zdraví, lásky, životní pohody!

Zveme vás na první letošní setkání ostravského společenství LOGOS, tentokráte již opět na tradičním místě, v tradičním čase – tedy v pátek 26. ledna 2018 v 19 hodin na římskokatolické faře v Ostravě-Třebovicích. Díky všem, kdo dorazí, zejména pak otci Lukášovi jako hostiteli. Věříme, že bude o čem povídat, nad čím se zamyslet. Zejména pak je možno sepsat nějaké podněty a připomínky k činnosti LOGOSu, neb se blíží valná hromada, svolaná na neděli 4. února 2018 v Praze (viz připojený text níže). Zároveň pak bude též možnost motivovat poslední váhající ke správnému rozhodnutí v právě probíhající prezidentské volbě! :)

Mějte se milá děvčata a milí chlapci krásně, těšíme se na setkání.

Vaši Luky a Radek :)Vážené členky a vážení členové Logosu,

za celý výbor vás zveme na valnou hromadu našeho spolku, která se bude konat V NEDĚLI 4. ÚNORA 2018 OD 13 HODIN v sídle spolku, na faře ČCE v Praze 8 - Kobylisích, ulice U Školské zahrady 1, tedy TĚSNĚ PŘED termínem pravidelného setkání pražského Logosu.

Na programu bude zhodnocení činnosti od minulé valné hromady, seznámení se zapojením Logosu do práce Koalice za manželství, seznámení s hospodařením spolku a plány do budoucna.

Valná hromada je nejvyšším orgánem spolku, a proto je velmi žádoucí, aby se valné hromady zúčastnilo co nejvíce členů. Právě na valné hromadě můžete využít svého práva a podávat návrhy, kandidovat do orgánů spolku a volbou kandidátů ovlivnit činnost spolku.

Proto vás všechny prosím, abyste si udělali čas a pokud je to jen trochu možné, abyste se valné hromady zúčastnili. 

Přeju Vám vše dobré do nového roku a těším se na viděnou nejpozději 4. února na valné hromadě. 
S pozdravem
Standa Kostiha
Comments