Pozvánka na debatu naroVinu – Fenomén homosexuality

přidáno: 28. 5. 2018 17:24, autor: Logos, LGBTQ věřící
Milé kamarádky, milí kamarádi,

měsíc květen se pomalu chýlí ke svému konci a vy se jistě ptáte, jak to vypadá s květnovým setkáním našeho společenství, které mělo být poslední pátek v měsíci, a nebylo. Vzhledem k tomu, že hned na začátku měsíce května probíhala tradiční víkendová Duchovní obnova, kterou tentokráte pořádalo ostravské společenství LOGOS, a vzhledem k tomu, že právě na dnešní poslední pátek v měsíci připadla Noc kostelů, kdy jsou všechny kostely zavaleny davy občanů a páni faráři neví, kde jim hlavy stojí, tak jsme se rozhodli pravidelné květnové setkání neuspořádat.

Avšak nebuďte smutní. Máte-li zájem o LGBT duchovní tématiku, jistě zavítejte v úterý 29. 5. 2018 do ostravského klubu Atlantik (Československých legií 3058/7, Moravská Ostrava – vedle Filosofické fakulty OU), kde bude od 17 hodin veřejně diskutovat P. Lukáš Engelmann (kterého znáte Třebovic) s baptistickým psychologem a gayem Markem Macákem (kterého znáte z jeho přednášek uložených na youtube). Přečtěte si pozvánku.

No a připomínám též pozvání právě P. Lukáše, a to na pravidelné setkání LOGOSu opět na faře v Ostravě-Třebovicích v poslední pátek v měsíci červnu – 29. 6. 2018. Toto setkání bychom chtěli věnovat nejen duchovnu, ale zejména špekáčkům a ohni, tak se již těšte na pěkný červnový večer.

Mějte se krásně, užívejte letních dnů a snad brzy na shledanou

Vaši

Luky a Radek :)
Comments